OGLAS ZA RADNO MJESTO: FINANSIJSKI MENADŽER/ MENADŽERKA – RAČUNOVOĐA

Usmjeravanje zatvora ka zajednici – sprečavanje zlostavljanja u zatvorima kroz reformu sistema rehabilitacije i resocijalizacije”
03/08/2014
10/9/2014 POVODOM STAVA OSNOVNOG DRŽAVNOG TUŽIOCA U PODGORICI DA NEMA OSNOVA ZA POKRETANJE KRIVIČNOG POSTUPKA PROTIV POLICAJACA ZBOG NJIHOVOG PONAŠANJA PREMA NAVIJAČIMA NA KOŠARKAŠKOJ UTAKMICI KK BUDUĆNOST – KK PARTIZAN 2012. GODINE
10/09/2014

NVO Akcija za ljudska prava (HRA) raspisuje oglas za finansijskog menadžera ili menadžerku – računovođu

Opis posla:
• Izrada budžeta i finansijskih planova po projektima;
• Vođenje računovodstvene evidencije;
• Priprema i predaja prijava i obrazaca Poreskoj upravi i drugim nadležnim organima;
• izrada finansijskih iskaza;
• prikupljanje i arhiviranje računovodstvene dokumentacije;
• praćenje finansijske realizacije projekta;
• izrada finansijskih izvještaja o realizaciji projekata.

Kvalifikacije:
• Srednja stručna sprema dovoljna; fakultetsko obrazovanje ekonomskog usmjerenja je prednost.

Uslovi:
• najmanje 3 godine iskustva u radu na istim ili vrlo sličnim poslovima;
• licenca ovlašćenog računovođe;
• poznavanje engleskog jezika;
• poznavanje MS Office paketa (Excel-a obavezno);
• organizaciona sposobnost i sistematičnost;
• prednost imaju osobe s iskustvom rada u neprofitnom sektoru i na projektima Evropske unije.

Osobe koje uđu u uži izbor biće pozvane na razgovor.

Rok za podnošenje prijava je 10. septembar 2014.

Prijave dostavljati na:

hra@t-com.me

Ili na adresu:

Akcija za ljudska prava
Ulica Slobode 74/II
81000 Podgorica
Tel: +382 20 232 348
Fax: +382 20 232 122